linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx Facebook Instagram Telegram Viber Facebook
Перейти до головного вмісту

Алгебра. Первинне діагностичне тестування за курс 7-8 класів

SURGe

Діагностичні тести з алгебри створені, щоб допомогти виявити ті з тем, що вивчалися в 7-8 класах, над якими учням/ученицям потрібно додатково попрацювати, щоб надолужити прогалини в знаннях і вміннях.

Тут розміщено матеріали для первинного діагностичного тестування з алгебри підсумками навчання в 7-8 класах.

Цей тест допоможе з’ясувати, на якому рівні засвоєні теми попередніх двох років навчання, та виявити ті з-поміж тем, над якими потрібно додатково попрацювати, щоб надолужити прогалини в знаннях і вміннях.

Зокрема це теми: 

 • Квадратні рівняння.
 • Раціональні рівняння.
 • Лінійні рівняння та їх системи.
 • Функція у=k/x, її графік і властивості.
 • Лінійна функція.
 • Математична модель реальних процесів.
 • Функціональна залежність між величинами як математична модель реальних процесів.
 • Формули скороченого множення.
 • Квадратні корені.
 • Цілі вирази.
 • Степінь із цілим показником.
 • Раціональні вирази. Раціональні дроби.

Тест складається з двох частин. На виконання кожної потрібно приблизно 30 хвилин. Учень/учениця може пройти спочатку одну частину тесту, а через певний час іншу. Результати виконання тестових завдань кожної частини будуть відображені в розділі «Прогрес».

Виконуючи завдання тесту, учням та ученицям не варто боятися робити помилки, адже це не контрольна робота. У підсумку учні та учениці отримають не оцінку, а звіт із результатами та перелік посилань на матеріали, які варто опрацювати, щоб надолужити ті теми, щодо яких були допущені помилки під час виконання завдань тесту. 

Щоб провести діагностичне тестування цілого класу вчителеві потрібно перейти до розділу «Управління курсом» та запросити учнів та учениць пройти тест. Після завершення тестування вчитель зможе згенерувати звіт із результатами кожного учня та учениці в розрізі навчальних тем і рівнів, на яких вони засвоєні, а також ознайомитися з матеріалами, запропонованими учням для надолуження прогалин у знаннях і вміннях. Такий формат звіту дає змогу спланувати роботу як класу загалом, так і окремих учнів чи учениць. 

Після опрацювання рекомендацій до тих навчальних тем, щодо яких при виконанні завдань тесту були допущені помилки, варто виконати завдання вторинного діагностичного тестування, що також розміщені на платформі ВШО. 

Ми переконані, що цілеспрямована робота із запропонованим діагностичним інструментом сприятиме покращенню успішності  учнів та учениць. 

 https://lms.lilac-vso-uat.raccoongang.com/asset-v1:SURGe+algebra_9_1+2022_10+type@asset+block@instr_course.jpg

Діагностичні тести розроблені командою проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) у співпраці з Міністерством освіти і науки України. «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги Україні, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади.

Автори курсу

Ліліана Захарійченко, кандидат фізико-математичних наук, викладач математики в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», методист відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти

Андрій Миляник, математик, заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

Лариса Пекарська, вчитель математики в Обласному науковому ліцеї міста Рівне, завідувач кабінету математики та технологій Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Зареєструватися на курс