linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx Facebook Instagram Telegram Viber Facebook
Перейти до головного вмісту

Хімія. Вторинне діагностичне тестування за курс 7 класу

SURGe

Діагностичні тести з хімії створені, щоб допомогти виявити ті з тем, що вивчалися у 7 класі, над якими учням/ученицям потрібно додатково попрацювати, щоб надолужити прогалини в знаннях і вміннях.

Тут розміщено матеріали для вторинного діагностичного тестування з хімії за підсумками навчання у 7 класі.

Це другий тест у серії діагностичних тестів з хімії, створених, щоб допомогти виявити та надолужити прогалини у знаннях і вміннях. Із цим тестом варто працювати після проходження первинного тестування та опрацювання отриманих за його підсумками рекомендацій. Тест для первинної діагностики також розміщено на платформі ВШО.

Виконання завдань вторинної діагностики покаже чи успішною була робота з надолуження прогалин у таких темах:

 • Речовина і фізичне тіло
 • Молекула, атом, хімічний елемент
 • Поширеність елементів у природі. Ознайомлення з періодичною системою хімічних елементів. Відносна атомна маса
 • Ознайомлення з періодичною системою хімічних елементів. Валентність
 • Прості і складні речовини. Метали і неметали
 • Фізичні і хімічні властивості речовин. Фізичні і хімічні явища
 • Чисті речовини і суміші. Способи розділення сумішей
 • Хімічні формули
 • Способи добування та хімічні властивості кисню
 • Властивості води. Взаємодія води з оксидами. Поняття про індикатори
 • Хімічні елементи. Їх назви і символи, поширеність хімічних елементів у природі й організмі людини
 • Розчини. Кількісний склад розчинів
 • Відносна атомна маса. Відносна молекулярна маса
 • Закон збереження маси. Схема хімічної реакції. Хімічне рівняння
 • Масова частка елемента у складній речовині

На виконання тесту потрібно приблизно 40 хвилин. Результати виконання тестових завдань будуть відображені в розділі «Прогрес».

Виконуючи завдання тесту, учням та ученицям не варто боятися робити помилки, адже це не контрольна робота. У підсумку усі, хто пройде тест, отримають не оцінку, а звіт із результатами та перелік посилань на матеріали, які варто опрацювати, щоб надолужити ті теми, щодо яких були допущені помилки під час виконання завдань тесту. 

Щоб провести вторинне діагностичне тестування цілого класу, учителеві чи вчительці потрібно зареєструватися на курс, скопіювати його та запросити учнів та учениць пройти тест. Після завершення тестування вчитель чи вчителька зможе згенерувати звіт про результати виконання завдань учнями / ученицями класу в розрізі навчальних тем і рівнів, на яких вони засвоєні. 

Якщо результати вторинної діагностики будуть кращими, ніж ті, що були за підсумками первинного діагностичного тестування, це означає, що робота із надолуження пройшла успішно. Якщо ж результати виконання тесту не покращились або покращилися несуттєво, варто ще раз звернути увагу на рекомендації, отримані у звіті за підсумками первинного тестування. 

Ми переконані, що цілеспрямована робота із запропонованим діагностичним інструментом сприятиме покращенню успішності учнів та учениць. 

https://lms.lilac-vso-uat.raccoongang.com/asset-v1:SURGe+geometry_9_2+2022_12+type@asset+block@2022-12-04_09.31.09.jpg

Діагностичні тести розроблені командою проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) у співпраці з Міністерством освіти і науки України. «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги Україні, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади.

Автори курсу

Олексій Головань, методист відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти, вчитель хімії Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», Заслужений учитель України

Світлана Новікова, начальник відділу змісту природничо-математичних навчальних предметів Українського центру оцінювання якості освіти, учитель хімії, Відмінник освіти

 

Зареєструватися на курс