linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx Facebook Instagram Telegram Viber Facebook
Перейти до головного вмісту

Історія України. Вторинне діагностичне тестування за курс 7 класу

SURGe

Діагностичні тести з історії України створені, щоб допомогти виявити ті з тем, що вивчалися в 7 класі, над якими учням/ученицям потрібно додатково попрацювати, щоб надолужити прогалини в знаннях і вміннях.

Тут розміщено матеріали для вторинного діагностичного тестування з історії України за підсумками навчання у 7 класі.

Це другий тест у серії діагностичних тестів з історії України, створених, щоб допомогти виявити та надолужити прогалини у знаннях і вміннях. Із цим тестом варто працювати після проходження первинного тестування та опрацювання отриманих за його підсумками рекомендацій. Тест для первинної діагностики також розміщено на платформі ВШО.

Виконання завдань вторинної діагностики покаже чи успішною була робота з надолуження прогалин у таких навчальних темах:

  • Виникнення Русі-України
  • Русь-Україна наприкінці Х — першій половині ХІ ст.
  • Русь-Україна другої половини ХІ — першої половини ХІІІ ст.
  • Волинь і Галичина кінця ХІІ — середини ХІІІ ст. Волинсько-Галицьке князівство («держава Романовичів») середини ХІІІ — XVI ст.
  • Руські землі в складі сусідніх держав (середини XIV — початку XVI ст.). Кримське ханство
На виконання тесту потрібно приблизно 30 хвилин. Результати виконання тестових завдань будуть відображені в розділі «Прогрес».

Виконуючи завдання тесту, учням та ученицям не варто боятися робити помилки, адже це не контрольна робота. У підсумку усі, хто пройде тест, отримають не оцінку, а звіт із результатами та перелік посилань на матеріали, які варто опрацювати, щоб надолужити ті теми, щодо яких були допущені помилки під час виконання завдань тесту. 

Щоб провести вторинне діагностичне тестування цілого класу, учителеві чи вчительці потрібно зареєструватися на курс, скопіювати його та запросити учнів та учениць пройти тест. Після завершення тестування вчитель чи вчителька зможе згенерувати звіт про результати виконання завдань учнями / ученицями класу в розрізі навчальних тем і рівнів, на яких вони засвоєні. 

Якщо результати вторинної діагностики будуть кращими, ніж ті, що були за підсумками первинного діагностичного тестування, це означає, що робота із надолуження пройшла успішно. Якщо ж результати виконання тесту не покращились або покращилися несуттєво, варто ще раз звернути увагу на рекомендації, отримані у звіті за підсумками первинного тестування. 

Ми переконані, що цілеспрямована робота із запропонованим діагностичним інструментом сприятиме покращенню успішності учнів та учениць. 

https://lms.lilac-vso-uat.raccoongang.com/asset-v1:SURGe+geometry_9_2+2022_12+type@asset+block@2022-12-04_09.31.09.jpg

Діагностичні тести розроблені командою проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) у співпраці з Міністерством освіти і науки України. «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги Україні, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади.

Автори курсу

Василь Дяків, учитель історії, громадянської освіти Заліщицької державної гімназії м. Заліщики Тернопільської області, заслужений вчитель України, переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine

Степан Хамуляк, начальник навчально-методичного відділу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, учитель історії

 

Зареєструватися на курс