linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx Facebook Instagram Telegram Viber Facebook
Перейти до головного вмісту

Історія України. Первинне діагностичне тестування за курс 8 класу

SURGe

Діагностичні тести з історії України створені, щоб допомогти виявити ті з тем, що вивчалися у 8 класі, над якими учням/ученицям потрібно додатково попрацювати, щоб надолужити прогалини в знаннях і вміннях.

Тут розміщено матеріали для первинного діагностичного тестування з історії України за підсумками навчання в 8 класі.

Цей тест допоможе з’ясувати, на якому рівні засвоєні теми попереднього року навчання, та виявити ті з-поміж тем, над якими потрібно додатково попрацювати, щоб надолужити прогалини в знаннях і вміннях. Зокрема це теми:

  • Землі України у XVI — першій половині XVII ст.
  • Становлення українського козацтва (XVI — перша половина XVII ст.)
  • Козацька революція середини XVII ст. і війна за суверенітет козацької держави другої половини XVII ст.
  • Козацька Україна (Гетьманщина) другої половини XVII — початку XVIII ст.
  • Україна та ранньомодерні імперії XVIII ст.

На виконання тесту потрібно приблизно 35 хвилин. Результати виконання тестових завдань будуть відображені в розділі «Прогрес».

Виконуючи завдання тесту, учням та ученицям не варто боятися робити помилки, адже це не контрольна робота. У підсумку усі, хто пройде тест, отримають не оцінку, а звіт із результатами та перелік посилань на матеріали, які варто опрацювати, щоб надолужити ті теми, щодо яких були допущені помилки під час виконання завдань тесту. 

Щоб провести діагностичне тестування цілого класу, учителеві чи вчительці потрібно зареєструватися на курс, скопіювати його та запросити учнів та учениць пройти тест. Після завершення тестування вчитель чи вчителька зможе згенерувати звіт про результати виконання завдань учнями / ученицями класу в розрізі навчальних тем і рівнів, на яких вони засвоєні, а також ознайомитися з матеріалами, запропонованими учням та ученицям для надолуження прогалин у знаннях і вміннях. Такий формат звіту дає змогу спланувати роботу як класу загалом, так і окремих учнів чи учениць. 

Після опрацювання рекомендацій до тих навчальних тем, щодо яких при виконанні завдань тесту були допущені помилки, варто виконати завдання вторинного діагностичного тестування, що також розміщені на платформі ВШО. 

Ми переконані, що цілеспрямована робота із запропонованим діагностичним інструментом сприятиме покращенню успішності учнів та учениць. 

 

https://lms.lilac-vso-uat.raccoongang.com/asset-v1:SURGe+geometry_9_2+2022_12+type@asset+block@2022-12-04_09.31.09.jpg

Діагностичні тести розроблені командою проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) у співпраці з Міністерством освіти і науки України. «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги Україні, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади.

Автори курсу

Василь Дяків, учитель історії, громадянської освіти Заліщицької державної гімназії м. Заліщики Тернопільської обл., заслужений вчитель України, переможець національної премії Global Teacher Prize Ukraine

Степан Хамуляк, начальник навчально-методичного відділу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, учитель історії

 

Зареєструватися на курс