linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx Facebook Instagram Telegram Viber Facebook
Перейти до головного вмісту

Мистецтво. 6 клас

UIED

Онлайн-курс із мистецтва для 6 класу.

Програма

Розділ: ЖАНРИ МИСТЕЦТВА. Тема 1. Образ людини у мистецьких жанрах

 1. Побутовий жанр. Композиція в образотворчому мистецтві:
 2. Музично-театральні жанри: оперета, мюзикл
 3. Свято в побуті. Цирк

Розділ: ЖАНРИ МИСТЕЦТВА. Тема 2. Образи природи в мистецьких жанрах

 1. Анімалістичний жанр у декоративному мистецтві. Стилізація
 2. Програмна і непрограмна музика. Камерно-інструментальні жанри: п’єси-мініатюри (анімалістична тематика)
 3. Анімалістичний жанр в скульптурі. Особливості створення образів тварин пластичними матеріалами
 4. Камерно-інструментальні жанри: сюїта (анімалістична тематика)
 5. Анімалістичний жанр у графіці. Особливості малювання образів тварин (дотримання пропорцій). Силует

Розділ: ЖАНРИ МИСТЕЦТВА. Тема 2. Образи природи в мистецьких жанрах (продовження)

 1. Камерно-інструментальні жанри: соната
 2. Анімалістичний жанр у живописі.  Особливості малювання образів тварин живописними матеріалами
 3. Камерно-інструментальні жанри: варіації, рондо
 4. Пейзаж: загальний огляд, види пейзажів
 5. Симфонічна музика: симфонія. Музичні твори про красу природи (пастораль у музиці)
 6. Пори року: колорит
 7. Пори року: концерт
 8. Морський пейзаж (марина), фантастичний пейзаж
 9. Симфонічні картини та ескізи, музичні фантазії, симфонічна поема
 10. Натюрморт. Натюрморт у графіці та живописі

 

Автори курсу

Ольга Новікова

Мистецтвознавиця, дослідниця, китаїстка. Аспірантка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, викладачка з історії світового та українського мистецтва, авторка лекційного курсу «Мистецтво Сходу».  Працює у Національному музеї мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків та Київській дитячій школі мистецтв №2 імені Михайла Вериківського. Любить розповідати про мистецтво, адже воно допомагає відчути смак до життя і красу навколишнього світу.

 

Олексій Шмурак

Композитор, піаніст, саундартист, лектор, публіцист на платформах #АШОШ і Kyiv Daily. Випускник НМАУ ім. Чайковського (музичне мистецтво – композиція). Працював викладачем в Дитячій Школі Мистецтв № 6 і Дитячій Музичній Школі № 3 в Києві. Любить свій предмет за різноманітність поглядів, багатство образів і відчуттів, універсальність її впливу незалежно від віку, місця перебування та інших меж.

Галина Глеба

Вчителька мистецтва та візуальної культури, мистецтвознавиця. Випускниця Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, авторка лекторіїв про світове та українське мистецтво, співавторка курсу про мистецтво для  учнів початкових класів Всеукраїнської школи онлайн, авторка кількох видань та численних популярних статей про мистецтво та фотографію. Працює у PinchukArtCentre і Культурному проекті. Її слухачі не тільки розпізнають стилі мистецтва, але також знають секрети старих картин. Любить мистецтво і викладання за те, що воно вчить відчувати та розпізнавати почуття. 

Ярослав Лисенко

Вчитель Мистецтва, актор театру та кіно. Випускник Дніпропетровського Обласного театрально-художнього коледжу, автор YouTube-каналу «Yarko Art», спікер освітніх платформ. Організатор україномовного табору для української діаспори в Туреччині. Викладає у київській школі «ThinkGlobal» та захоплюється кінематографом. Його учні знімають соціальні ролики, беруть участь в творчих конкурсах та записують подкасти. Для нього курс мистецтва – це прояв підліткового бунту художніми засобами.

Дмитро Полячок

Викладач музики, співак, науковець. Закінчив Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського в Києві, де пізніше викладав історію музики. Працює як приватний педагог, консультант, редактор та автор наукових статей. Багато співає, особливо полюбляє українські народні пісні, які виконує у складі славетного фольклорного гурту “Древо”. Полюбляє і цінує музику та інші види мистецтва – за красу, глибокий зміст та високу майстерність. Цю любов прагне передати й учням. 

Зареєструватися на курс