linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx Facebook Instagram Telegram Viber
Перейти до головного змісту

Мистецтво. 6 клас

UIED

Мистецтво. 6 клас

Онлайн-курс із мистецтва для 6 класу.

Програма

Розділ: ЖАНРИ МИСТЕЦТВА. Тема 1. Образ людини у мистецьких жанрах

  1. Побутовий жанр. Композиція в образотворчому мистецтві:
  2. Музично-театральні жанри: оперета, мюзикл
  3. Свято в побуті. Цирк

Розділ: ЖАНРИ МИСТЕЦТВА. Тема 2. Образи природи в мистецьких жанрах

  1. Анімалістичний жанр у декоративному мистецтві. Стилізація
  2. Програмна і непрограмна музика. Камерно-інструментальні жанри: п’єси-мініатюри (анімалістична тематика)
  3. Анімалістичний жанр в скульптурі. Особливості створення образів тварин пластичними матеріалами
  4. Камерно-інструментальні жанри: сюїта (анімалістична тематика)
  5. Анімалістичний жанр у графіці. Особливості малювання образів тварин (дотримання пропорцій). Силует

Автори курсу

Ольга Новікова

Мистецтвознавиця, дослідниця, китаїстка. Аспірантка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, викладачка з історії світового та українського мистецтва, авторка лекційного курсу «Мистецтво Сходу».  Працює у Національному музеї мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків та Київській дитячій школі мистецтв №2 імені Михайла Вериківського. Любить розповідати про мистецтво, адже воно допомагає відчути смак до життя і красу навколишнього світу.

 

Олексій Шмурак

Композитор, піаніст, саундартист, лектор, публіцист на платформах #АШОШ і Kyiv Daily. Випускник НМАУ ім. Чайковського (музичне мистецтво – композиція). Працював викладачем в Дитячій Школі Мистецтв № 6 і Дитячій Музичній Школі № 3 в Києві. Любить свій предмет за різноманітність поглядів, багатство образів і відчуттів, універсальність її впливу незалежно від віку, місця перебування та інших меж.

Галина Глеба

Вчителька мистецтва та візуальної культури, мистецтвознавиця. Випускниця Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, авторка лекторіїв про світове та українське мистецтво, співавторка курсу про мистецтво для  учнів початкових класів Всеукраїнської школи онлайн, авторка кількох видань та численних популярних статей про мистецтво та фотографію. Працює у PinchukArtCentre і Культурному проекті. Її слухачі не тільки розпізнають стилі мистецтва, але також знають секрети старих картин. Любить мистецтво і викладання за те, що воно вчить відчувати та розпізнавати почуття. 

Ярослав Лисенко

Вчитель Мистецтва, актор театру та кіно. Випускник Дніпропетровського Обласного театрально-художнього коледжу, автор YouTube-каналу «Yarko Art», спікер освітніх платформ. Організатор україномовного табору для української діаспори в Туреччині. Викладає у київській школі «ThinkGlobal» та захоплюється кінематографом. Його учні знімають соціальні ролики, беруть участь в творчих конкурсах та записують подкасти. Для нього курс мистецтва – це прояв підліткового бунту художніми засобами.

Дмитро Полячок

Викладач музики, співак, науковець. Закінчив Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського в Києві, де пізніше викладав історію музики. Працює як приватний педагог, консультант, редактор та автор наукових статей. Багато співає, особливо полюбляє українські народні пісні, які виконує у складі славетного фольклорного гурту “Древо”. Полюбляє і цінує музику та інші види мистецтва – за красу, глибокий зміст та високу майстерність. Цю любов прагне передати й учням. 

Зареєструватися на курс