linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx Facebook Instagram Telegram Viber Facebook
Перейти до головного вмісту

Мистецтво. 7 клас

UIED

Курс мистецтва в 7 класі включає уроки з музики, архітектури і дизайну. Він розкриває теми синтезу музичних і візуальних мистецтв, релігійного мистецтва в архітектурі і музиці, джаз і дизайн – графічний, промисловий та інші види.

Програма

Розділ: ДІАЛОГ ТРАДИЦІЙ І НОВАТОРСТВА. Тема 1. Мистецтво у нашому житті

 1. Синтез музичного і візуальних мистецтв
 2. Культова архітектура різних регіонів світу
 3. Музика в храмі

Розділ: ДІАЛОГ ТРАДИЦІЙ І НОВАТОРСТВА. Тема 2. Новітні мистецькі  явища, дизайн

 1. Дизайн та його види
 2. Джаз
 3. Графічний дизайн
 4. Джаз і класична музика
 5. Промисловий дизайн

Розділ: ДІАЛОГ ТРАДИЦІЙ І НОВАТОРСТВА. Тема 2. Новітні мистецькі  явища, дизайн (продовження)

 1. Рок-музика
 2. Дизайн одягу, іграшок і сувенірів
 3. Рок-опера
 4. Дизайн середовища: екстер’єр, інтер’єр
 5. Попмузика
 6. Ландшафтний дизайн
 7. Мюзикл
 8. Сучасна хореографія: естрадна, бальна
 9. Дизайн масових заходів
 10. Музично-танцювальні фестивалі, шоу-програми

Автори курсу

 

Олексій Шмурак

Композитор, піаніст, саундартист, лектор, публіцист на платформах #АШОШ і Kyiv Daily. Випускник НМАУ ім. Чайковського (музичне мистецтво – композиція). Працював викладачем в Дитячій Школі Мистецтв № 6 і Дитячій Музичній Школі № 3 в Києві. Любить свій предмет за різноманітність поглядів, багатство образів і відчуттів, універсальність її впливу незалежно від віку, місця перебування та інших меж.

Галина Глеба

Вчителька мистецтва та візуальної культури, мистецтвознавиця. Випускниця Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, авторка лекторіїв про світове та українське мистецтво, співавторка курсу про мистецтво для  учнів початкових класів Всеукраїнської школи онлайн, авторка кількох видань та численних популярних статей про мистецтво та фотографію. Працює у PinchukArtCentre і Культурному проекті. Її слухачі не тільки розпізнають стилі мистецтва, але також знають секрети старих картин. Любить мистецтво і викладання за те, що воно вчить відчувати та розпізнавати почуття. 

Дмитро Полячок

Викладач музики, співак, науковець. Закінчив Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського в Києві, де пізніше викладав історію музики. Працює як приватний педагог, консультант, редактор та автор наукових статей. Багато співає, особливо полюбляє українські народні пісні, які виконує у складі славетного фольклорного гурту “Древо”. Полюбляє і цінує музику та інші види мистецтва – за красу, глибокий зміст та високу майстерність. Цю любов прагне передати й учням. 

 

Ганна Шендрик

Культурологиня, едукаторка, завідувачка експозиційним відділом НЦНК “Музей Івана Гончара”. Люблю пояснювати складні речі простими словами. Моєю найбільшою цінністю є захоплювати людей традиційною українською культурою, включати в освітній процес не лише дітей, а й їх батьків. Я переконана, що навчання впродовж життя є фундаментом зрілого і свідомого суспільства.

Зареєструватися на курс