linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx Facebook Instagram Telegram Viber
Перейти до головного змісту

Мистецтво. 7 клас

UIED

Мистецтво. 7 клас

Курс мистецтва в 7 класі включає уроки з музики, архітектури і дизайну. Він розкриває теми синтезу музичних і візуальних мистецтв, релігійного мистецтва в архітектурі і музиці, джаз і дизайн – графічний, промисловий та інші види.

Програма

Розділ: ДІАЛОГ ТРАДИЦІЙ І НОВАТОРСТВА. Тема 1. Мистецтво у нашому житті

  1. Синтез музичного і візуальних мистецтв
  2. Культова архітектура різних регіонів світу
  3. Музика в храмі

Розділ: ДІАЛОГ ТРАДИЦІЙ І НОВАТОРСТВА. Тема 2. Новітні мистецькі  явища, дизайн

  1. Дизайн та його види
  2. Джаз
  3. Графічний дизайн
  4. Джаз і класична музика
  5. Промисловий дизайн

Автори курсу

 

Олексій Шмурак

Композитор, піаніст, саундартист, лектор, публіцист на платформах #АШОШ і Kyiv Daily. Випускник НМАУ ім. Чайковського (музичне мистецтво – композиція). Працював викладачем в Дитячій Школі Мистецтв № 6 і Дитячій Музичній Школі № 3 в Києві. Любить свій предмет за різноманітність поглядів, багатство образів і відчуттів, універсальність її впливу незалежно від віку, місця перебування та інших меж.

Галина Глеба

Вчителька мистецтва та візуальної культури, мистецтвознавиця. Випускниця Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, авторка лекторіїв про світове та українське мистецтво, співавторка курсу про мистецтво для  учнів початкових класів Всеукраїнської школи онлайн, авторка кількох видань та численних популярних статей про мистецтво та фотографію. Працює у PinchukArtCentre і Культурному проекті. Її слухачі не тільки розпізнають стилі мистецтва, але також знають секрети старих картин. Любить мистецтво і викладання за те, що воно вчить відчувати та розпізнавати почуття. 

Дмитро Полячок

Викладач музики, співак, науковець. Закінчив Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського в Києві, де пізніше викладав історію музики. Працює як приватний педагог, консультант, редактор та автор наукових статей. Багато співає, особливо полюбляє українські народні пісні, які виконує у складі славетного фольклорного гурту “Древо”. Полюбляє і цінує музику та інші види мистецтва – за красу, глибокий зміст та високу майстерність. Цю любов прагне передати й учням. 

  1. Початок занять

Зареєструватися на курс