linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx Facebook Instagram Telegram Viber Facebook
Перейти до головного вмісту

Мистецтво. 8 клас

UIED

Онлайн-курс із мистецтва для 8 класу.

Програма

Розділ: МИСТЕЦТВО В КУЛЬТУРІ МИНУЛОГО. Тема 1. Стилі та напрями мистецтва

 1. Музика епохи Відродження

Розділ: МИСТЕЦТВО В КУЛЬТУРІ МИНУЛОГО. Тема 2. Стилі та напрями мистецтва

 1. Мистецтво бароко: архітектура, скульптура, живопис, декоративне мистецтво
 2. Мистецтво бароко: музичне мистецтво
 3. Українське бароко: архітектура, скульптура, живопис
 4. Українське бароко: музичне мистецтво, театр
 5. Рококо в різних видах мистецтва
 6. Стиль класицизму в архітектурі

Розділ: МИСТЕЦТВО В КУЛЬТУРІ МИНУЛОГО. Тема 2. Стилі та напрями мистецтва (продовження)

 1. Стиль класицизму в живописі
 2. Класицизм у музичному мистецтві: Віденська класична школа
 3. Класицизм у музичному мистецтві: симфонія
 4. Класицизм у музичному мистецтві: симфонічний концерт
 5. Класицизм у музичному мистецтві: хоровий концерт
 6. Стиль романтизму в образотворчому мистецтві
 7. Стиль романтизму в музичному мистецтві. Частина № 1
 8. Стиль романтизму в музичному мистецтві. Частина № 2
 9. Видатні митці ХІХ ст.
 10. Стиль реалізму в образотворчому мистецтві

Автори курсу

Ольга Новікова

Мистецтвознавиця, дослідниця, китаїстка. Аспірантка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, викладачка з історії світового та українського мистецтва, авторка лекційного курсу «Мистецтво Сходу».  Працює у Національному музеї мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків та Київській дитячій школі мистецтв №2 імені Михайла Вериківського. Любить розповідати про мистецтво, адже воно допомагає відчути смак до життя і красу навколишнього світу.

Галина Глеба

Вчителька мистецтва та візуальної культури, мистецтвознавиця. Випускниця Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, авторка лекторіїв про світове та українське мистецтво, співавторка курсу про мистецтво для  учнів початкових класів Всеукраїнської школи онлайн, авторка кількох видань та численних популярних статей про мистецтво та фотографію. Працює у PinchukArtCentre і Культурному проекті. Її слухачі не тільки розпізнають стилі мистецтва, але також знають секрети старих картин. Любить мистецтво і викладання за те, що воно вчить відчувати та розпізнавати почуття. 

Ярослав Лисенко

Вчитель Мистецтва, актор театру та кіно. Випускник Дніпропетровського Обласного театрально-художнього коледжу, автор YouTube-каналу «Yarko Art», спікер освітніх платформ. Організатор україномовного табору для української діаспори в Туреччині. Викладає у київській школі «ThinkGlobal» та захоплюється кінематографом. Його учні знімають соціальні ролики, беруть участь в творчих конкурсах та записують подкасти. Для нього курс мистецтва – це прояв підліткового бунту художніми засобами.

Дмитро Полячок

Викладач музики, співак, науковець. Закінчив Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського в Києві, де пізніше викладав історію музики. Працює як приватний педагог, консультант, редактор та автор наукових статей. Багато співає, особливо полюбляє українські народні пісні, які виконує у складі славетного фольклорного гурту “Древо”. Полюбляє і цінує музику та інші види мистецтва – за красу, глибокий зміст та високу майстерність. Цю любов прагне передати й учням. 

Зареєструватися на курс