linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx Facebook Instagram Telegram Viber
Перейти до головного змісту

Історія України. 5 клас

UIED

Історія України. 5 клас

П’ятикласників очікує захоплююча, сповнена таємниць, відкриттів та несподіванок мандрівка в дивовижний світ історії. Послідовно, крок за кроком, опрацьовуючи інформацію вони відчують себе справжніми дослідниками минулого. Саме у 5 –му класі , на уроках історії учні отримають чудову можливість випробувати себе у складанні історичних віршів, читанні карт, розгадуванні заплутаних кросвордів, створені ілюстрацій до текстів. Вони вчитимуться підбирати експонати до віртуальних виставок, описувати історичні джерела, коментувати історичні події, презентувати власне уявлення про світ. «Вступ до історії» – це багато практики, творчості і креативу. 

Програма

Тема 4. Історія України в пам’ятках

  1. Козацька Україна. 
  2. Українські землі під владою двох імперій. 
  3. Українське національне відродження.
  4. Українська революція і боротьба за збереження державності (1917-1921 рр.). 
  5. Голодомор 1932-1933 рр.
  6. Україна в роки Другої світової війни. 
  7. Проголошення незалежності України.
  8. Революція Гідності 2013-2014 рр

Авторка курсу

Елла Ситник

Учителька історії, правознавства, громадянської освіти Броварської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 6 Броварської міської ради Київської області.

Випускниця Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т. Г. Шевченка.

Спеціаліст вищої категорії, учитель – методист, «Відмінник освіти України», Лауреат Всеукраїнських конкурсів: « Класний керівник року. Крок у ХХІ сторіччя» (2000 р.), «Учитель року – 2007», номінація «Правознавство», володарка Почесного знаку «Василь Сухомлинський», делегатка ІІ та ІІІ З’їздів працівників  освіти і науки України.

Отримала  Свідоцтво про затвердження передового педагогічного досвіду. Співавторка Навчальної програми з інтегрованого курсу Громадянська освіта, 10 клас та підручника з громадянської освіти.

Педагогічний стаж 35 років.

  1. Початок занять

Зареєструватися на курс