linkedin behance facebook instagram odnoklassniki twitter vimeo vk youtube logo-edx Facebook Instagram Telegram Viber
Перейти до головного змісту

Всесвітня історія. 10 клас

UIED

Всесвітня історія. 10 клас

Онлайн-курс з всесвітньої історії для 10 класу допоможе учнівській молоді подивитися на економічні, політичні, геополітичні, соціальні, військові та культурні процеси першої половини XX століття очима очевидців. Курс просто і доступно розкриває основні тенденції розвитку держав світу від початку Першої світової війни (1914 року) до завершення Другої світової війни (1945 року). Курс покликаний визначити важливість лідерів, які рухають країни шляхом історії, та охарактеризувати механізм взаємовідносин людей, націй, регіонів та держав окресленого періоду.

Програма

Тема 4. Держави Центрально-Східної Європи

  1. Друга Річ Посполита.
  2. Чехословацька республіка.
  3. Угорщина. Румунія.
  4. Болгарія. Югославія.
  5. Урок узагальнення : «Держави Центрально-Східної Європи»

Тема 5. Держави Азії та Латинської Америки

  1. Японія.
  2. Китай.
  3. Індія.

Автор курсу

Олександр Чучаєв

Вчитель історії, директор, вчитель-методист.

Випускник факультету історії та права Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, автор методичної розробки “Комікси як освітній тренд”.

Викладає у Благовіщенському навчально-виховному комплексі №2 «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти «Дивоцвіт» і захоплюється бойовими мистецтвами, пригодницькою літературою та роботою з деревиною. 

Фіналіст національного етапу Всесвітнього конкурсу Global Teacher Prize 2020 та переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2020» у номінації «Історія», має багато інших відзнак.

Його учні здобувають призові місця в олімпіадах з історії, Малій академії наук та різноманітних конкурсах науково-дослідницьких робіт.

  1. Початок занять

Зареєструватися на курс